Detské ihriská
Ihrisková zostava

Ihriskové zostavy sú vyrobené z lepeného dreva štvorcového prierezu 90x90mm a tvarovaných drevených polien. Striešky, lezecké steny, bočné panely sú z masívnych laminátových dosiek HPL. Celá stavba je spojená so zemou pomocou kotiev upravených pozinkovaním a nastriekaných práškovou farbou zaliatych v betóne. Lanové komponenty sú z polypropylénového lana priemeru 16mm. Všetky zariadenia majú príslušné certifikáty vydané akreditovanými certifikačnými úradmi. Výška plošiny je 90 alebo 125 cm.
Modulárny systém zostáv umožňuje akékoľvek konfigurácie zariadenia, podľa požiadaviek zákazníka.


Zostavy na obratnosť

Tieto prvky sú vyrobené z lepeného dreva štvorcového prierezu 90x90mm, vystužené laminátom a oceľovými rúrkami, pozinkované a upravené práškovaním. Celá konštrukcia je upevnená kotvami zaliatými v betóne. Gymnastické náradie umožňuje deťom rozvíjať ich pružnosť, svalovú silu a vytrvalosť, a čo je najdôležitejšie poskytnúť im zaujímavú a skvelú zábavu.


Hojdačky

Prvky sú vyrobené z lepeného dreva štvorcového prierezu 90x90mm. Horný kovový nosník je pozinkovaný a upravený práškovaním. Celá konštrukcia je upevnená kotvami zaliatými v betóne. Sedadlá sú z gumennej dosky s hliníkovou vložkou, dojčenské pre menšie deti alebo typ bocianieho hniezda.


Pružinové hojdačky

Hojdačky sú vyrobené z dosiek z vysokotlakového laminátu hrúbky 10 a 13 mm upevneného na pružinu pomocou oceľovej misky. Celá konštrukcia je upevnená kotvami zaliatými v betóne. Všetky kovové prvky sú pozinkované a upravené práškovaním na požadovanú farbu.


Domčeky

Domčeky sú vyrobené z lepeného dreva štvorcového prierezu 90x90mm. Čelné, bočné panely z masívnych laminátových dosiek HPL. Celá konštrukcia je upevnená kotvami zaliatými v betóne. Všetky zariadenia majú príslušné certifikáty a vyhlásenia o zhode vydané akreditovanými certifikačnými úradmi.


Kolotoče

Kolotoče sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Ramená sú vyrobené okrem iného z nerezových rúr, stĺpiky z konštrukčnej ocele, plošiny z hliníkového plechu, drážkované, protišmykové. V otočných prvkoch sú guličkové ložiská.


Pieskoviská

Pieskoviská sú vyrobené v rôznych konfiguráciách s použitím lamelového dreva a panelov z vysokotlakového laminátu HPL. Všetky zariadenia majú príslušné certifikáty a vyhlásenia o zhode vydané akreditovanými certifikačnými úradmi.


Drobná architektúra